CDZVT2R6.8B
Productnummer DigiKey
CDZVT2R6.8BTR-ND - Tape & Reel (TR)
CDZVT2R6.8BCT-ND - Cut Tape (CT)
CDZVT2R6.8BDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CDZVT2R6.8B
Beschrijving
DIODE ZENER 6.8V 100MW VMN2M
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 6.8 V 100 mW Opbouwmontage VMN2M (SOD-923)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CDZVT2R6.8B Modellen
Categorie
Impedantie (max.) (Zzt)
40 Ohms
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
500 nA @ 3.5 V
Serie
Bedrijfstemperatuur
150°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Spanning - zener (Nom) (Vz)
Apparaatpakket leverancier
VMN2M (SOD-923)
Vermogen - max.
100 mW