CDZVT2R9.1B | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | CDZVT2R9.1B |
Beschrijving | DIODE ZENER 9.1V 100MW VMN2M |
Standaard levertijd fabrikant | 12 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Dioden - Zener 9.1 V 100 mW Opbouwmontage VMN2M (SOD-923) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | CDZVT2R9.1B Modellen |
Categorie | Impedantie (max.) (Zzt) 30 Ohms |
Fabr. | Stroom - sper lekkage bij Vr 500 nA @ 6 V |
Serie | Bedrijfstemperatuur 150°C |
Vermogen - max. 100 mW | Basisproductnummer |