CSL1001ET1C
Productnummer DigiKey
846-CSL1001ET1CTR-ND - Tape & Reel (TR)
846-CSL1001ET1CCT-ND - Cut Tape (CT)
846-CSL1001ET1CDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CSL1001ET1C
Beschrijving
LED GREEN CLEAR 0603 SMD
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Groen 527nm Led-indicatie - Discreet 3V 0603 (1608 metrisch)
Categorie
Grootte lens
1,00mm x 0,80mm
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
3V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - test
5mA
Status onderdeel
Actief
Type montage
Kleur
Golflengte - dominant
Kleur lens
Kleurloos
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Transparrantie lens
Helder
Apparaatpakket leverancier
Millicandela-waarde
Grootte / afmetingen
1,60mm L x 0,80mm B
Stijl lens
Rechthoekig met platte top
Hoogte (max.)
1,16mm