RB588VAM100TR
Productnummer DigiKey
846-RB588VAM100TR-ND - Tape & Reel (TR)
846-RB588VAM100TRCT-ND - Cut Tape (CT)
846-RB588VAM100TRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RB588VAM100TR
Beschrijving
100V, 0.7A, SOD-323HE, SCHOTTKY
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 700mA Opbouwmontage
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
850 mV @ 700 mA
Fabr.
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Stroom - sper lekkage bij Vr
150 nA @ 100 V
Status onderdeel
Actief
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
700mA