GMR100HTBFMR033
Productnummer DigiKey
846-GMR100HTBFMR033TR-ND - Tape & Reel (TR)
846-GMR100HTBFMR033CT-ND - Cut Tape (CT)
846-GMR100HTBFMR033DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GMR100HTBFMR033
Beschrijving
RES 0.033 OHM 1% 7W 2512
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
33 mOhms ±1% 7W Chipweerstand 2512 (6332 metrisch) Automotive AEC-Q200, stroomdetectie Metaalelement
EDA/CAD-modellen
GMR100HTBFMR033 Modellen
Categorie
Functies
Automotive AEC-Q200, stroomdetectie
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
±25ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 170°C
Verpakking / doos
2512 (6332 metrisch)
Status onderdeel
Verouderd
Grootte / afmetingen
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,022" (0,55mm)