RB021VAM90TR
Productnummer DigiKey
RB021VAM90TR-ND - Tape & Reel (TR)
RB021VAM90CT-ND - Cut Tape (CT)
RB021VAM90DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RB021VAM90TR
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 90V 200MA TUMD2M
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 90 V 200mA Opbouwmontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RB021VAM90TR Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
490 mV @ 200 mA
Fabr.
Snelheid
Klein signaal =<200mA (Io), elke snelheid
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - sper lekkage bij Vr
900 µA @ 90 V
Status onderdeel
Actief
Type montage
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
90 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
125°C (max.)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
200mA