RB421VAM-90TR
Productnummer DigiKey
846-RB421VAM-90TR-ND - Tape & Reel (TR)
846-RB421VAM-90TRCT-ND - Cut Tape (CT)
846-RB421VAM-90TRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RB421VAM-90TR
Beschrijving
90V, 200MA, SOD-323HE, SCHOTTKY
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 90 V 200mA Opbouwmontage TUMD2M (SOD-323HE)
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
490 mV @ 200 mA
Fabr.
Snelheid
Klein signaal =<200mA (Io), elke snelheid
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - sper lekkage bij Vr
900 µA @ 90 V
Status onderdeel
Actief
Type montage
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
90 V
Apparaatpakket leverancier
TUMD2M (SOD-323HE)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
200mA
Bedrijfstemperatuur - verbinding
125°C