RB161VA-20TR is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Rohm Semiconductor
Op voorraad: 10.211
Gegevensblad
Similar
Diodes Incorporated
Op voorraad: 12.006
Gegevensblad
Similar
Diodes Incorporated
Dioden 20 V 1A Opbouwmontage TUMD2
RB161VA-20TR
Productnummer DigiKey
RB161VA-20TR-ND - Tape & Reel (TR)
RB161VA-20CT-ND - Cut Tape (CT)
RB161VA-20DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RB161VA-20TR
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 20V 1A TUMD2
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
1 mA @ 20 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Verpakking / doos
Technologie
Apparaatpakket leverancier
TUMD2
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
20 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
125°C (max.)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
1A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
420 mV @ 1 A