AVR-M1608C270KTACB
Productnummer DigiKey
445-174354-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-174354-1-ND - Cut Tape (CT)
445-174354-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AVR-M1608C270KTACB
Beschrijving
VARISTOR 27V 10A 0603
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
27 V 10 A Varistor 1 Circuits Opbouwmontage 0603 (1608 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AVR-M1608C270KTACB Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Stroom - piek
10 A
Fabrikant
TDK
Energie
0,05J
Serie
Aantal circuits
1
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Capaciteit bij frequentie
60 pF @ 1 kHz
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Max. DC-spanning
19 V
Soort
Automotive
Varistorspanning (min.)
24 V
Kwalificatie
AEC-Q200
Varistorspanning (typ.)
27 V
Type montage
Opbouwmontage
Varistorspanning (max.)
30 V