RB168MM100TR
Productnummer DigiKey
RB168MM100TR-ND - Tape & Reel (TR)
RB168MM100CT-ND - Cut Tape (CT)
RB168MM100DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RB168MM100TR
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 100V 1A PMDU
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 1A Opbouwmontage PMDU
EDA/CAD-modellen
RB168MM100TR Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
400 nA @ 100 V
Apparaatpakket leverancier
PMDU
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
1A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
810 mV @ 1 A