RBR1MM60ATR
Productnummer DigiKey
RBR1MM60ATR-ND - Tape & Reel (TR)
RBR1MM60ACT-ND - Cut Tape (CT)
RBR1MM60ADKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RBR1MM60ATR
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDU
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 60 V 1A Opbouwmontage PMDU
EDA/CAD-modellen
RBR1MM60ATR Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
75 µA @ 60 V
Apparaatpakket leverancier
PMDU
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
60 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
1A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
530 mV @ 1 A