STPS1L60ZF
Productnummer DigiKey
497-17151-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-17151-1-ND - Cut Tape (CT)
497-17151-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS1L60ZF
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 60V 1A SOD123F
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 60 V 1A Opbouwmontage SOD-123F
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
50 µA @ 60 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Apparaatpakket leverancier
SOD-123F
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
60 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-40°C ~ 175°C
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
1A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
750 mV @ 2 A