RB520CM-60T2R
Productnummer DigiKey
RB520CM-60T2RTR-ND - Tape & Reel (TR)
RB520CM-60T2RCT-ND - Cut Tape (CT)
RB520CM-60T2RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RB520CM-60T2R
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 60V 100MAVMN2M
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 60 V 100mA Opbouwmontage VMN2M (SOD-923)
EDA/CAD-modellen
RB520CM-60T2R Modellen
Categorie
Snelheid
Klein signaal =<200mA (Io), elke snelheid
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
3 µA @ 60 V
Apparaatpakket leverancier
VMN2M (SOD-923)
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
60 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
100mA
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
440 mV @ 10 mA