RB521CM-30T2R
Productnummer DigiKey
RB521CM-30T2RTR-ND - Tape & Reel (TR)
RB521CM-30T2RCT-ND - Cut Tape (CT)
RB521CM-30T2RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RB521CM-30T2R
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 30V 100MAVMN2M
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 30 V 100mA Opbouwmontage VMN2M (SOD-923)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RB521CM-30T2R Modellen
Categorie
Snelheid
Klein signaal =<200mA (Io), elke snelheid
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
10 µA @ 10 V
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Technologie
Apparaatpakket leverancier
VMN2M (SOD-923)
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
30 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
100mA
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
350 mV @ 10 mA