DLW32SH101XF2L
Productnummer DigiKey
490-DLW32SH101XF2LTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-DLW32SH101XF2LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-DLW32SH101XF2LDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DLW32SH101XF2L
Beschrijving
CMC 100UH 115MA 2LN SMD AEC-Q200
Gedetailleerde beschrijving
100 µH @ 100 kHz 2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 115mA DCR 2,1Ohm
EDA/CAD-modellen
DLW32SH101XF2L Modellen
Categorie
Nominale spanning - DC
50V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Hoogte (max.)
0,098" (2,50mm)
Inductie bij frequentie
100 µH @ 100 kHz
Verpakking / doos
Horizontaal, 4 PC-pad
Nominale stroom (max.)
115mA
Basisproductnummer
DC-weerstand (DCR) (max.)
2,1Ohm