RBR5LAM60ATR
Productnummer DigiKey
RBR5LAM60ATR-ND - Tape & Reel (TR)
RBR5LAM60ACT-ND - Cut Tape (CT)
RBR5LAM60ADKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RBR5LAM60ATR
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 60V 5A PMDTM
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 60 V 5A Opbouwmontage PMDTM
EDA/CAD-modellen
RBR5LAM60ATR Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
250 µA @ 60 V
Apparaatpakket leverancier
PMDTM
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
60 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
5A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
550 mV @ 5 A