STPS5L60S
Productnummer DigiKey
497-8487-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-8487-1-ND - Cut Tape (CT)
497-8487-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS5L60S
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 60V 5A SMC
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 60 V 5A Opbouwmontage SMC
EDA/CAD-modellen
STPS5L60S Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
220 µA @ 60 V
Apparaatpakket leverancier
SMC
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
60 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
5A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
520 mV @ 5 A