STPS3L60U
Productnummer DigiKey
497-6584-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-6584-1-ND - Cut Tape (CT)
497-6584-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS3L60U
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 60V 3A SMB
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 60 V 3A Opbouwmontage SMB
EDA/CAD-modellen
STPS3L60U Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
150 µA @ 60 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Apparaatpakket leverancier
SMB
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
60 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
3A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
620 mV @ 3 A