RSJ650N10TL
Productnummer DigiKey
RSJ650N10TLTR-ND - Tape & Reel (TR)
RSJ650N10TLCT-ND - Cut Tape (CT)
RSJ650N10TLDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RSJ650N10TL
Beschrijving
MOSFET N-CH 100V 65A LPTS
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 100 V 65 A (Ta) 100W (Tc) Opbouwmontage LPTS
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RSJ650N10TL Modellen
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
260 nC @ 10 V
Fabr.
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
10780 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
100W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
150°C (TJ)
Technologie
Soort
Automotive
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Kwalificatie
AEC-Q101
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Type montage
Opbouwmontage
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4V, 10V
Apparaatpakket leverancier
LPTS
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
9,1mOhm @ 32,5A, 10V
Verpakking / doos
Vgs(th) (max.) bij Id
2,5V @ 1mA