SMLD12BN1WT86C
Productnummer DigiKey
846-SMLD12BN1WT86CTR-ND - Tape & Reel (TR)
846-SMLD12BN1WT86CCT-ND - Cut Tape (CT)
846-SMLD12BN1WT86CDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMLD12BN1WT86C
Beschrijving
LONG LIFE TYPE MINI-MOLD CHIP LE
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Blue 470nm Led-indicatie - Discreet 2,9V 0603 (1608 metrisch)
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
2,9V
Fabr.
Stroom - test
5mA
Kleur
Soort
Automotive
Kleur lens
Wit
Kwalificatie
AEC-Q102
0603 (1608 metrisch)
Millicandela-waarde
Apparaatpakket leverancier
Stijl lens
Rechthoekig met platte top
Grootte / afmetingen
1,60mm L x 0,65mm B
Grootte lens
1,20mm x 0,80mm
Hoogte (max.)
0,65mm