160PK22MEFC10X12.5
Productnummer DigiKey
1189-1088-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
160PK22MEFC10X12.5
Beschrijving
CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
22 µF 160 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 2000 uur @ 85°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
160PK22MEFC10X12.5 Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
130 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
195 mA @ 10 kHz
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,571" (14,50mm)
Spanning - nominaal
160 V
Type montage
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 85°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C