50YXM10MEFC5X11 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Rubycon
Op voorraad: 21.098
Gegevensblad
Upgrade
Nichicon
Op voorraad: 0
Gegevensblad
10 µF 50 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 10000 uur @ 105°C
50YXM10MEFC5X11
Productnummer DigiKey
1189-1883-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
50YXM10MEFC5X11
Beschrijving
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
50YXM10MEFC5X11 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Rimpelstroom bij lage frequentie
37.8 mA @ 120 Hz
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,079" (2,00mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,197" dia (5,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,492" (12,50mm)
Spanning - nominaal
50 V
Type montage
Levensduur bij temp.
10000 uur @ 105°C