6.3ZLQ1500MEFC8X16
Productnummer DigiKey
1189-3599-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
6.3ZLQ1500MEFC8X16
Beschrijving
CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1500 µF 6.3 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 4000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
6.3ZLQ1500MEFC8X16 Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
834 mA @ 120 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
1.39 A @ 100 kHz
Impedantie
38 mOhms
Capaciteit
Afstand geleider
0,138" (3,50mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Spanning - nominaal
6.3 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,689" (17,50mm)
Levensduur bij temp.
4000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C