63ZLH10MEFC5X11 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Rubycon
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Rubycon
Op voorraad: 0
Gegevensblad
10 µF 63 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 6000 uur @ 105°C
63ZLH10MEFC5X11
Productnummer DigiKey
63ZLH10MEFC5X11-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
63ZLH10MEFC5X11
Beschrijving
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
63ZLH10MEFC5X11 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Fabr.
Polarisatie
Polair
Serie
Toepassingen
Verpakking
Bulk
Afstand geleider
0,079" (2,00mm)
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,197" dia (5,00mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,492" (12,50mm)
Tolerantie
±20%
Type montage
Spanning - nominaal
63 V
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Levensduur bij temp.
6000 uur @ 105°C