CP203475H
Productnummer DigiKey
102-4043-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CP203475H
Beschrijving
PELTIER, 30 X 30 X 4.75 MM, 2 A,
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
TEC (thermo-elektrische koeler) 18,2W @ 27°C 2 A 80°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CP203475H Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Delta Tmax bij Th
70°C @ 27°C
Fabrikant
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Hoogte
4,75mm
Serie
Aantal stadia
Box
Stroom - max.
2 A
Status onderdeel
Actief
Spanning - max.
15.7 V
Type
TEC (thermo-elektrische koeler)
Weerstand
6.7 Ohms
Grootte / afmetingen
Vierkant - 30,00mm L x 30,00mm B
Bedrijfstemperatuur
80°C
Qmax bij Th
18,2W @ 27°C