CP603315H
Productnummer DigiKey
102-4434-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CP603315H
Beschrijving
PELTIER, 30 X 30 X 3.15 MM, 6 A,
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
TEC (thermo-elektrische koeler) 53,1W @ 27°C 6 A 80°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CP603315H Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Delta Tmax bij Th
70°C @ 27°C
Fabrikant
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Hoogte
3,15mm
Serie
Aantal stadia
1
Verpakking
Box
Stroom - max.
6 A
Status onderdeel
Actief
Spanning - max.
15.7 V
Type
TEC (thermo-elektrische koeler)
Weerstand
1.9 Ohms
Grootte / afmetingen
Vierkant - 30,00mm L x 30,00mm B
Bedrijfstemperatuur
80°C
Qmax bij Th
53,1W @ 27°C