CP853345H
Productnummer DigiKey
102-4443-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CP853345H
Beschrijving
PELTIER, 30 X 30 X 3.45 MM, 8.5
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
TEC (thermo-elektrische koeler) 43,1W @ 27°C 8.5 A 80°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CP853345H Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Delta Tmax bij Th
70°C @ 27°C
Fabrikant
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Hoogte
3,45mm
Serie
Aantal stadia
1
Verpakking
Box
Stroom - max.
8.5 A
Status onderdeel
Actief
Spanning - max.
8.8 V
Type
TEC (thermo-elektrische koeler)
Weerstand
850 mOhms
Grootte / afmetingen
Vierkant - 30,00mm L x 30,00mm B
Bedrijfstemperatuur
80°C
Qmax bij Th
43,1W @ 27°C