TBP01P1-508-05BE
TBP01P1-508-05BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBP01P1-508-05BE
Productnummer DigiKey
102-6393-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TBP01P1-508-05BE
Beschrijving
TERM BLOCK PLUG 5POS 5.08MM
Gedetailleerde beschrijving
5 Positie Klemblok Stekker, stekkerdozen vrouwtje 0,200" (5,08mm) 180° Vrijhangend (in-lijn)
EDA/CAD-modellen
TBP01P1-508-05BE Modellen
Categorie
Spanning - UL
300 V
Draaddikte of bereik - AWG
12-28AWG
Serie
Draaddikte of bereik - mm²
2,5mm²
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Aantal posities
5
Functies
Blokkeringen (niet-draadzijde)
Posities per niveau
5
Schroefgrootte
M3
Hoogte
0,200" (5,08mm)
Koppel - schroef
0,5Nm (4,4 Lb-In)
Lengte draadstrip
7mm
Stijl aansluiting
Schroef - veerdrukklem
Stroom - IEC
20A
Hoogte isolatie
0,591" (15,00mm)
Spanning - IEC
320 V
Basisproductnummer
Stroom - UL
16 A