SSQ-104-01-T-S
Productnummer DigiKey
SAM1184-04-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SSQ-104-01-T-S
Beschrijving
CONN RCPT 4POS 0.1 TIN PCB
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4 Posities Receptacle Connector 0,100" (2,54mm) Through-hole Tin
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SSQ-104-01-T-S Modellen
Categorie
Type bevestiging
Push-Pull
Fabr.
Afwerking contact - mating
Serie
Kleur isolatie
Zwart
Verpakking
Bulk
Hoogte isolatie
0,335" (8,51mm)
Status onderdeel
Actief
Lengte contact - stijl
0,104" (2,64mm)
Type aansluiting
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Type contact
Gevorkt
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Stijl
Kaart naar kaart of kabel
Afwerking contact - stijl
Tin
Aantal posities
Nominale spanning
465VAC, 655VDC
Aantal posities belast
Alle
Isolatiemateriaal
Vloeibaar-kristallijn copolyester (LCP)
Pitch - mating
Vorm contact
Vierkant
Aantal rijen
1
Materiaal contact
Fosforbrons
Type montage
Through-hole
Basisproductnummer
Aansluiting
Milieu- en exportclassificaties
Vragen en antwoorden over producten
Meer resources
Op voorraad: 3.930
Fabrieksvoorraad: 679
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Artikel met toegevoegde waarde
Bulk
Aantal Eenheidsprijs Ext Prijs
Standaardpakket van de fabrikant
Andere lengte
CONN RCPT 50POS 0.1 TIN PCB
Op voorraad: 754
CONN RCPT 49POS 0.1 TIN PCB
Op voorraad: 0
CONN RCPT 48POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 47POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 46POS 0.1 TIN PCB