TSW-104-23-T-S
Productnummer DigiKey
SAM1075-04-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TSW-104-23-T-S
Beschrijving
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Through-hole 4 posities 0,100" (2,54mm)
EDA/CAD-modellen
TSW-104-23-T-S Modellen
Lengte contact - mating
0,230" (5,84mm)
Serie
Lengte contact - stijl
0,115" (2,92mm)
Totale lengte contact
0,445" (11,30mm)
Hoogte isolatie
0,100" (2,54mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Meer resources
Op voorraad: 467
Fabrieksvoorraad: 3.400
Andere lengte
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
Op voorraad: 1029
CONN HEADER VERT 49POS 2.54MM
Op voorraad: 100
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
Op voorraad: 0
CONN HEADER VERT 47POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 46POS 2.54MM