TSW-102-23-T-S
Productnummer DigiKey
SAM1075-02-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TSW-102-23-T-S
Beschrijving
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Through-hole 2 posities 0,100" (2,54mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TSW-102-23-T-S Modellen
Categorie
Type bevestiging
Push-Pull
Fabr.
Lengte contact - mating
0,230" (5,84mm)
Serie
Lengte contact - stijl
0,115" (2,92mm)
Verpakking
Bulk
Totale lengte contact
0,445" (11,30mm)
Status onderdeel
Actief
Hoogte isolatie
0,100" (2,54mm)
Type aansluiting
Vorm contact
Vierkant
Type contact
Pen mannetje
Afwerking contact - mating
Tin
Pitch - mating
Afwerking contact - stijl
Tin
Aantal posities
Materiaal contact
Fosforbrons
Aantal rijen
1
Isolatiemateriaal
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Aantal posities belast
Alle
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Stijl
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Shrouding
Zonder mantel
Kleur isolatie
Zwart
Type montage
Basisproductnummer
Aansluiting
Soldeersel
Milieu- en exportclassificaties
Vragen en antwoorden over producten
Meer resources
Op voorraad: 2.120
Fabrieksvoorraad: 7.090
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Artikel met toegevoegde waarde
Bulk
Aantal Eenheidsprijs Ext Prijs
Standaardpakket van de fabrikant
Andere lengte
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
Op voorraad: 1029
CONN HEADER VERT 49POS 2.54MM
Op voorraad: 100
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 47POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 46POS 2.54MM