LC1D18F7
Productnummer DigiKey
4008-LC1D18F7-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LC1D18F7
Beschrijving
TESYS CONTACTOR 18A 1F+1O 110V 5
Gedetailleerde beschrijving
Contactor 3PST-NO (3 vorm A) 18 A 110 VAC Spoel Chassismontage, DIN-rail
EDA/CAD-modellen
LC1D18F7 Modellen
Categorie
Schakelspanning
690VAC, 300VDC - Max
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C
Spanning 'moet werken'
93,5 VAC
Spanning 'moet vrijgeven'
33 VAC
Spoelspanning
110 VAC
Contactclassificatie (stroom)
18 A