LC1D12F7
Productnummer DigiKey
4008-LC1D12F7-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LC1D12F7
Beschrijving
TESYS CONTACTOR 12A 1F+1O 110V 5
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Contactor 3PST-NO (3 vorm A) 12 A 110 VAC Spoel Chassismontage, DIN-rail
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LC1D12F7 Modellen
Categorie
Schakelspanning
690 VAC - max.
Fabrikant
Schneider Electric
Functies
Hulpcontacten
Serie
Stijl aansluiting
Schroefklem
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C
Status onderdeel
Actief
Spanning 'moet werken'
93,5 VAC
Type montage
Chassismontage, DIN-rail
Spanning 'moet vrijgeven'
33 VAC
Spoelspanning
110 VAC
Bedrijfstijd
22 ms
Contactvorm
3PST-NO (3 vorm A)
Vrijgavetijd
19 ms
Contactclassificatie (stroom)
12 A