LC1D32F7
Productnummer DigiKey
4008-LC1D32F7-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LC1D32F7
Beschrijving
TESYS CTR 32A AC3 15KW 1NO1NC110
Gedetailleerde beschrijving
Contactor 3PST-NO (3 vorm A) 32 A 110 VAC Spoel Chassismontage, DIN-rail
EDA/CAD-modellen
LC1D32F7 Modellen
Categorie
Schakelspanning
690VAC, 300VDC - Max
Functies
Hulpcontacten
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C
Spanning 'moet werken'
93,5 VAC
Spanning 'moet vrijgeven'
33 VAC
Spoelspanning
110 VAC
Bedrijfstijd
22 ms
Vrijgavetijd
19 ms
Contactclassificatie (stroom)
32 A