GNR25DCZ is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Sensata-Crydom
Op voorraad: 13
Gegevensblad
Direct
Crouzet
Op voorraad: 3
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
GNR25DCZ
Productnummer DigiKey
646-1026-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GNR25DCZ
Beschrijving
SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-600V
Spanning - ingang
4 ~ 32 VDC
Fabr.
Spanning - belasting
48 V ~ 600 V
Serie
Stroombelasting
25 A
Verpakking
Bulk
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 80°C