SCP100S24X-CP1
Productnummer DigiKey
2106-SCP100S24X-CP1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SCP100S24X-CP1
Beschrijving
100W 24V EXT.ENV. CONTROL DCPS
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 353 VDC Ingang
Categorie
Stroom - uitgang 1
3.8 A
Fabr.
Toepassingen
Industrieel, ITE (commercieel)
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C (met reductie)
Verpakking
Bulk
Functies
IP67, Universele ingang
Status onderdeel
Actief
Type montage
Chassismontage
Type
Omhuld
Grootte / afmetingen
7,00" L x 4,73" B x 1,80" H (177,8mm x 120,1mm x 45,7mm)
Aantal uitgangen
1
Goedkeuringsinstantie
CE, cULus
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC, 100 ~ 353 VDC
Basisproductnummer
Spanning - uitgang 1
24V