SCP102D24X-C02-VIEW-B
SolaHD IP67 SCP-X Power Supplies
SCP102D24X-C02
Productnummer DigiKey
2106-SCP102D24X-C02-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SCP102D24X-C02
Beschrijving
100WX2 4OUT 24V EXT ENV GRD PS
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 353 VDC Ingang
Categorie
Stroom - uitgang 1
7.6 A
Fabr.
Toepassingen
Industrieel, ITE (commercieel)
Serie
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C (met reductie)
Verpakking
Bulk
Functies
IP67, Universele ingang
Status onderdeel
Actief
Type montage
Chassismontage
Type
Omhuld
Grootte / afmetingen
7,00" L x 3,27" B x 4,73" H (177,8mm x 83,1mm x 120,1mm)
Aantal uitgangen
1
Goedkeuringsinstantie
CE, cULus
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC, 100 ~ 353 VDC
Basisproductnummer
Spanning - uitgang 1
24V