KAL25FB100R
KAL25FB100R
KAL25FB100R
Productnummer DigiKey
KAL25FB100R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KAL25FB100R
Beschrijving
RES CHAS MNT 100 OHM 1% 25W
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 Ohms ±1% 25W Draadgewonden Weerstanden chassismontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
KAL25FB100R Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±20ppm/°C
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 275°C
Serie
Functies
Vochtbestendig
Verpakking
Bulk
Coating, type behuizing
Aluminium
Status onderdeel
Actief
Montagekenmerk
Flenzen
Weerstand
100 Ohms
Grootte / afmetingen
1,062" L x 1,080" B (26,97mm x 27,43mm)
Tolerantie
±1%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,577" (14,66mm)
Vermogen (watt)
25W