KAL50FB250R
Productnummer DigiKey
KAL50FB250R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KAL50FB250R
Beschrijving
RES CHAS MNT 250 OHM 1% 50W
Gedetailleerde beschrijving
250 Ohms ±1% 50W Draadgewonden Weerstanden chassismontage
EDA/CAD-modellen
KAL50FB250R Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±20ppm/°C
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 275°C
Weerstand
250 Ohms
Grootte / afmetingen
1,968" L x 1,140" B (49,99mm x 28,96mm)
Tolerantie
±1%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,641" (16,28mm)
Vermogen (watt)
50W