ALTAIR04-900TR
Productnummer DigiKey
497-10851-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-10851-1-ND - Cut Tape (CT)
497-10851-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ALTAIR04-900TR
Gedetailleerde beschrijving
Converter Offline Flyback Topologie Max. 166kHz 16-SO
EDA/CAD-modellen
ALTAIR04-900TR Modellen
Categorie
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
11,5V ~ 23V
Fabrikant
STMicroelectronics
Frequentie - schakeling
Max. 166kHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Storingsbeveiliging
Stroombegrenzing, kortsluiting
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Verpakking / doos
16-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Spanning - doorslag
900V
Type montage
Opbouwmontage
Topologie
Flyback
Basisproductnummer
Spanning - opstart
13 V