ALTAIR05T-800TR | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | ALTAIR05T-800TR |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Converter Offline Flyback Topologie 16-SO |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | ALTAIR05T-800TR Modellen |
Categorie | Spanning - opstart 13 V |
Fabrikant STMicroelectronics | Spanning - voeding (Vcc/Vdd) 11,5V ~ 23V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -25°C ~ 125°C (TJ) |
Status onderdeel Actief | Verpakking / doos 16-SOIC (0,154", 3,90mm breedte) |
Uitgangsisolatie Isolated | Apparaatpakket leverancier 16-SO |
Interne schakelaar(s) Ja | Type montage Opbouwmontage |
Spanning - doorslag 800V | Basisproductnummer |