BTA24-600BWRG
Productnummer DigiKey
497-3123-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BTA24-600BWRG
Beschrijving
TRIAC ALTERNISTOR 600V 25A TO220
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
TRIAC Alternistor - Bufferloos 600 V 25 A Through-hole TO-220
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BTA24-600BWRG Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Stroom - niet-rep. piek 50, 60 Hz (Itsm)
250A, 260A
Fabrikant
STMicroelectronics
Stroom - gate trigger (Igt) (max.)
50 mA
Serie
Stroom - hold (Ih) (max.)
75 mA
Verpakking
Buis
Configuratie
Enkel
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Type triac
Alternistor - Bufferloos
Type montage
Through-hole
Spanning - status uit
600 V
Verpakking / doos
TO-220-3
Stroom - status Aan (It (RMS)) (max.)
25 A
Apparaatpakket leverancier
TO-220
Spanning - gate trigger (Vgt) (max.)
1.3 V