BTA24-600BWRG
Productnummer DigiKey
4518-BTA24-600BWRG-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BTA24-600BWRG
Beschrijving
TRIAC ALTERNISTOR 600V 25A TO220
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
TRIAC Standard 600 V 24 A Through-hole TO-220A
Categorie
Stroom - niet-rep. piek 50, 60 Hz (Itsm)
240A @ 50Hz
Fabrikant
UMW
Stroom - gate trigger (Igt) (max.)
50 mA
Verpakking
Buis
Stroom - hold (Ih) (max.)
80 mA
Status onderdeel
Actief
Configuratie
Enkel
Type triac
Standard
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Spanning - status uit
600 V
Type montage
Through-hole
Stroom - status Aan (It (RMS)) (max.)
24 A
Verpakking / doos
TO-220-3
Spanning - gate trigger (Vgt) (max.)
1.5 V