LD39100PU33R
Productnummer DigiKey
497-17047-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-17047-1-ND - Cut Tape (CT)
497-17047-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LD39100PU33R
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 1A 6-DFN
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 1A 6-DFN (3x3)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LD39100PU33R Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
50 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
300 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
65dB ~ 62dB (1kHz ~ 10kHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen, power good
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur, kortsluiting
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
6-VDFN blootliggende pad
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
6-DFN (3x3)
Spanningsuitval (max.)
0,4V @ 1A