LDLN015PU33R | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | LDLN015PU33R |
Beschrijving | IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6-DFN |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA 6-DFN (2x2) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | LDLN015PU33R Modellen |
Categorie | Stroom - rust (Iq) 60 µA |
Fabr. | Stroom - voeding (max.) 120 µA |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | PSRR 92dB ~ 50dB (1kHz ~ 100kHz) |
Status onderdeel Verouderd | Besturingskenmerken Inschakelen |
Uitvoerconfiguratie | Beschermingskenmerken Te hoge stroom, te hoge temperatuur |
Type uitvoer | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C |
Aantal regelaars 1 | Type montage Opbouwmontage |
Spanning - ingang (max.) 5,5V | Verpakking / doos 6-UFDFN blootliggende pad |
Spanning - uitgang (min./vast) 3,3V | Apparaatpakket leverancier 6-DFN (2x2) |
Spanningsuitval (max.) 0,18V @ 150mA | Basisproductnummer |