LP5900SDX-3.3/NOPB
Productnummer DigiKey
LP5900SDX-3.3/NOPBTR-ND - Tape & Reel (TR)
LP5900SDX-3.3/NOPBCT-ND - Cut Tape (CT)
LP5900SDX-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LP5900SDX-3.3/NOPB
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6-WSON
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA 6-WSON (2,2x2,5)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LP5900SDX-3.3/NOPB Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
50 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
230 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
85dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge temperatuur, kortsluiting
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
6-WDFN blootliggende pad
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
6-WSON (2,2x2,5)
Spanningsuitval (max.)
0,15V @ 150mA