LDLN025M33R
Productnummer DigiKey
497-17777-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-17777-1-ND - Cut Tape (CT)
497-17777-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LDLN025M33R
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-5
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 250mA SOT-23-5
EDA/CAD-modellen
LDLN025M33R Modellen
PSRR
80dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-5
Spanningsuitval (max.)
0,2V @ 250mA