LDLN025PU33R
Productnummer DigiKey
497-17003-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-17003-1-ND - Cut Tape (CT)
497-17003-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LDLN025PU33R
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 250MA 4-DFN
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 250mA 4-DFN (1x1)
EDA/CAD-modellen
LDLN025PU33R Modellen
PSRR
80dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
4-XDFN blootliggende pad
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
4-DFN (1x1)
Spanningsuitval (max.)
0,25V @ 250mA