M95P16-IXMCT/E
Productnummer DigiKey
497-M95P16-IXMCT/E-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
M95P16-IXMCT/E
Beschrijving
IC EEPROM 16MBIT SPI/QUAD 8UFDFN
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EEPROM Geheugen IC 16Mbit SPI - Quad I/O 80 MHz 10 ns 8-UFDFPN (2x3)
Categorie
Klokfrequentie
80 MHz
Fabr.
Tijd schrijfcyclus - woord, pagina
1,5ms
Verpakking
Bulk
Toegangstijd
10 ns
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding
1,6V ~ 3,6V
Type geheugen
Niet-vluchtig
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)