SM2T3V3A
Productnummer DigiKey
497-7878-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-7878-1-ND - Cut Tape (CT)
497-7878-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SM2T3V3A
Beschrijving
TVS DIODE 3.3VWM 6.8VC DO216AA
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
6,8V Klem 30A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage STmite (DO-216AA)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SM2T3V3A Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
30A
Fabr.
Vermogen - piek puls
200W
Serie
Vermogenslijnbescherming
Nee
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
General Purpose
Status onderdeel
Actief
Capaciteit bij frequentie
2500pF @ 1MHz
Type
Zener
Type montage
Opbouwmontage
Unidirectionele kanalen
1
Verpakking / doos
DO-216AA
Spanning - sper doorslag (typ.)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
3,6V
Basisproductnummer
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
6,8V